Nem sok játékosunk lépett pályára a hét közben. Eleve csak 15 válogatottunk csapatának volt meccse, közülük négyen nem léptek pályára, kettőt le-, kettőt becseréltek.

Gólt Keane lőtt a távoli Amerikában, mindjárt kettőt is, valamint Keogh Doncasterben.

McGeady még mindig nem fér be a Szpartak Moszkva kezdőjébe. Amúgy újabb vereséget szenvedtek, csakúgy, mint Dzsudzsák Dinamója. Közepesen kísérteties, hogy az utóbbi két meccsen mindkét csapat csupán egy pontot szerzett, és Dzsudzsáknak is, McGeady-nek is egy-egy gólpassza van idén.

Egyéb érdekességek: kikerült a Millwall kezdőcsapatából Forde kapus, a remek formában lévő O'Shea-t pihentették a Sunderlandben, ilyenek.

KAPUSOK

a játékos neve klubja Eb-selejtezős szereplése ellenfél játék osztályzat
 Shay Given Aston Villa  11 meccs, 990 perc - - -
 Keiren Westwood Sunderland  1 meccs, 90 perc  Blackburn 0-2 (i) nem volt a keretben -
 David Forde Millwall  0 meccs  Doncaster 3-0 (i) a kispadon ült -

VÉDŐK

Richard Dunne  Aston Villa 10 meccs, 900 perc - - -
 John O'Shea Sunderland 9 meccs, 795 perc Blackburn 0-2 (i)  nem volt a keretben -
 Sean St Ledger Leicester 9 meccs, 810 perc, 1 gól Blackpool 3-3 (i)  90 perc -
 Stephen Kelly Fulham 5 meccs, 375 perc  - - -
 Darren O'Dea  Leeds Unt  4 meccs, 360 perc  Nottingham 3-7 (o) 90 perc  -
 Stephen Ward Wolves 5 meccs , 450 perc, 1 gól  -  -  -

KÖZÉPPÁLYÁSOK

Glenn Whelan  Stoke 12 meccs, 976 perc  Tottenham 1-1 (i)  63 perc csereként 6
 Aiden McGeady Szpartak 12 meccs, 971 perc,2 gól  CSZKA 1-2 (o) 35 perc csereként -
 Damien Duff  Fulham 7 meccs, 564 perc - - -
 Keith Andrews  WBA  7 meccs, 630 perc  -  -  -
 Stephan Hunt Wolves  5 meccs, 450 perc, 1 gól  -  -  -
 Keith Fahey  Birmingh  8 meccs, 187 perc  Portsmouth 1-4 (i)  83 perc, lecserélték -
 Liam Lawrence Cardiff 3 meccs, 242 perc Coventry 2-2 (o)  73 perc, lecserélték  -
 Paul Green  Derby 4 meccs, 312 perc  Brighton 0-2 (i)  90 perc -
 Darron Gibson Everton 4 meccs, 178 perc  Arsenal 0-1 (o)  nem volt a keretben -
James McCharthy  Wigan  1 meccs, 3 perc - - -
 Kevin Foley Wolves 1 meccs, 90 perc - - -
James McClean  Sunderl 0 meccs Blackburn 0-2 (i) 90 perc 6,5

CSATÁROK

Robbie Keane LA Galaxy 11 meccs, 959 perc, 7 gól  Washington 3-1 (o) 90 perc  -, 2 gól