Mit játszottak az ír kerethez tartozók a hétvégén?

KAPUSOK A helyzet változatlan, egyedül Given véd hétről hétre, de most ő is kapott egy négyest, igaz a Manchester Unitedtől. Ennek fényében a 6-os osztályzat nem is olyan rossz.

VÉDŐK Minden a régi. O'Dea és Ward kihagyhatatlan, Dunne és O'Shea hosszú hetek óta sérült, St Ledgert végleg elfelejtették Leicesterben.

KÖZÉPPÁLYÁSOK McGeady visszaverekedte magát a Szpartak kezdőcsapatába (akárcsak Dzsudzsák a Dinamóéba), Keith Andrews viszont kikerült a WBA-ból. Csak nem azért, mert a Guardian szerint az egyik legírebb Premier League-csapat, a Sunderland akarja szerződtetni? Faheyt (Birmingham) a 36. percben 2-0-ás vendégvezetésnél cserélte le honfitársa, Hughton. A vége 2-2 lett, ez semmi jót nem jelent az eddig stabil kezdő Faheynek. A Portsmouthból kölcsönadott Lawrence meglőtte első gólját a Cardiffban. Eldőlt: az Everton kiesésével eldőlt, idén nem lesz ír nyertese az FA-kupának. A Manchester United után az Arsenalt is elintézte a kieséstől menekülő Wigan, McCharthy 90 percet játszott.

CSATÁROK Nincsenek őrült formában a fiúk, egyedül Keogh lőtt gólt, 11-esből, ez is valami. A WBA-ban jobbára csere (vagy még az sem) Simon Cox iránt a Cardiff és az Ipswich érdeklődik, hárommillió fontért állítólag vihetik is.

John O'Shea Sunderland 9 meccs, 795 perc Wolves 0-0 (o) sérült -
 Sean St Ledger Leicester 9 meccs, 810 perc, 1 gól Millwall 1-2 (i)  a kispadon ült -

Keith Andrews  WBA  7 meccs, 630 perc  QPR 1-0 (o)  becserélték, 15 perc 6,5
 Stephan Hunt Wolves  5 meccs, 450 perc, 1 gól  Sunderland 0-0 (i) nem volt a keretben  -

Robbie Keane LA Galaxy 11 meccs, 959 perc, 7 gól Portland 3-1 (o) 90 perc -
 Kevin Doyle  Wolves 9 meccs, 628 perc, 2 gól Sunderland 0-0 (i)  a kispadon ült -
 Simon Cox WBA 6 meccs, 232 perc QPR 1-0 (o) a kispadon ült -
 Jon Walters Stoke 2 meccs, 93 perc, 1 gól -  - -
 Shane Long WBA 5 meccs, 232 perc, 1 gól  QPR 1-0 (o) 31 perc, becserélték 5,5
 Andrew Keogh Millwall 3 meccs, 32 perc  Leicester 2-1 (o)  90 perc, lecserélték gól